مجموعه سه شاعر خراسانی در نمايشگاه امسال

سوره مهر ده مجموعه شعر جوان منتشر می کندده دفتر شعر از ده شاعر جوان همچون علی محمد مودب ، آرش شفاعی، انسیه موسویان و... به زودی توسط نشر سوره مهر به بازار کتاب می آید.

به گزارش خبرنگار مهر، این ده مجموعه شامل مجموعه هایی مستقل از شاعران جوان مقیم تهران و شهرستانهاست که از مدتها پیش برای انتشار به نشر سوره مهر داده شده بود و قرار است در نمایشگاه کتاب امسال عرضه شود.
 
این ده مجموعه عبارت اند از: شب ستاره و گیسو(انسیه موسویان) ترانه ماهی ها (کبری موسوی) تهران شبیه هر شب دیگر سیاه بود (آرش شفاعی) هرلبت یک کبوتر سرخ است (غلامرضا طریقی) اتوبوس نیامدن (رضا علی اکبری) باغهای معلق انگور (سید محمد ضیا قاسمی) بادها خواهران من اند (محبوبه ابراهیمی) الفهای غلط (علی محمد مودب) نام تو چیست (علی داوودی) از دوست داشتن در تمام جهان (مجتبی صادقی).
 
 این مجموعه ها قرار بود نخست توسط انتشارات دیگری منتشر شود اما به دلیل خلف وعده ناشر مجموعه ها برای چاپ در اختیار سوره مهر قرار گرفت . قرار داد انتشار کتابها در تابستان امسال بسته شد.
 
 شاعران یاد شده از چهره های آشنای شعر جوان کشور هستند و در جشنواره ها و کنگره های مختلف شعری در سالهای اخیر حائز رتبه های مختلف شده اند.
/ 5 نظر / 28 بازدید
غزل

سلام باز با یک غزل تازه به روزم زیبا لطف کن با نظر نقد بیا منتظرم سلام

صارمي

سلام رفقا با مقاله ای مخلص بروز است.

جمیله سادات کراماتی

سلام . ممنون از اطلاع رسانی و به امید چاپ این مجموعه های ارزشمند. با غزلی به روزم و منتظر.